KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 5188482

nr 518 8482

Akvareller

24 st. 1700-tal. Flertal signerade och daterade á tergo. Delvis ornamentala mönsterblad och förlagor till målade väggfält. Smärre skador

Utrop:

15.000 kr

Såld:

35.000 kr

måndag 7 april 2008

7/4 14:39:03 1      ledande budet*