KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 5188482
nr 518 8482
Akvareller
24 st. 1700-tal. Flertal signerade och daterade á tergo. Delvis ornamentala mönsterblad och förlagor till målade väggfält. Smärre skador
Utrop:
15.000 kr
Såld:
35.000 kr
måndag 7 april 2008